регіональні новини
Написати нам
У Львові патрульні врятували чоловіка, який хотів кинутися під потяг
21 Вересня, 09:15

У Львові патрульні врятували чоловіка, який хотів кинутися під потяг

Учора, 20 вересня, о 2.40 у поліцію звернувся чоловік, який сказав, що у Львові на вулиці Кирилівській сидить на бордюрі під мостом над залізничною колією молодий хлопець та не реагує на звернення.

“Інспектори першого батальйону Ігор Леньо та Тарас Возний не одразу знайшли 23-річного хлопця. Він заховався від людей”, – кажуть у патрульній поліції.

Спочатку чоловік не зізнавався, що хоче скоїти самогубство, однак після розмови з поліцейськими він таки розповів, що хоче кинутися під потяг.

Інспектори попросили чоловіка відійти від колії, однак той був агресивно налаштований та відмовлявся виконувати вказівки патрульних. Коли ж до них наблизився потяг, чоловік спробував стрибнути, однак поліцейським вдалося його втримати. Після цього патрульні переконали чоловіка поїхати до медзакладу. І вже о 3.30 його передали у руки медиків.

«Я психолог за освітою тому одразу зрозумів, що хлопець мав серйозні наміри це зробити. Якби він просто хотів привернути увагу, то робив би спробу в такому місці, де його би хтось побачив, а там була дуже мала ймовірність побачити людину вночі, яка сидить і не рухається», – каже старший сержант поліції Ігор Леньо.

Фото: lviv.molbuk

Схожі новини