У Львові пенсіонерки збирають підписи за будівництво готелю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові пенсіонерки збирають підписи за будівництво готелю
15 Жовтня, 18:54
logo-black

У Львові пенсіонерки збирають підписи за будівництво готелю

Софія Мінджоса

Сьогодні, 15 жовтня, у Львові на вул. Дорошенка, 2 з’явилися два жовті намети. У них збирають підписи за будівництво готелю. Поруч стоїть намет Української галицької партії, представники якої ще від минулого тижня збирають підписи проти цієї забудови.

Нагадаємо, 9 жовтня, виконком Львівської міської ради надав містобудівні умови та обмеження для будівництва готелю на вулиці Дорошенка, 2. Раніше депутати віддали цю ж ділянку у власність ОСББ «Свободи 11». Минулого тижня представники УГП почали збирати підписи проти будівництва.

“В обід біля нашого намету з’явилися ще дві палатки. В них сиділи пенсіонерки і збирали підписи за будівництво готелю. Коли ми попросили жінок представитись і сказати, з якої вони організації, ті одразу почали хвилюватися і говорити про свої хвороби. Люди абсолютно не розуміють, за що стоять. В них є план, на якому чітко видно, що вся ділянка буде забудована аж до тротуару. Вона буде вищою за інші будівлі, а це є неправильно щодо архітектури міста, – каже LMN представниця Української галицької партії Ірина Бек. – Ми хочемо дізнатися,  яку організацію представляють ці жінки і чи мають вони право на встановлення наметів. А вже далі будемо діяти в правовому полі”.

Зазначимо, частина ділянки на Дорошенка, 2 належить до так званої червоної зони. На ній діє обмеження права на капітальне будівництво та навіть засадження дерев. Ця ділянка розташована у кварталі історично сформованої забудови в межах історичного ареалу міста.

Подейкують, готель, що має вирости у цьому місці, будуватиме донька бізнесмена, депутата Львівської міськради Григорія Козловського. До речі, по сусідству з майбутнім закладом розташований “Гранд Готель”, який належить її батькові.

Фото: УГП

Відео