Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові підлітки влаштували масову бійку
10 Лютого, 10:46
logo-black

У Львові підлітки влаштували масову бійку

Учора ввечері, близько 18.00, біля супермаркету «АТБ» на Сихові у Львові підлітки влаштували масову бійку. У ній брало участь близько 40 осіб, передає Варта 1.

Місцеві викликали поліцію. Ті приїхали за півгодини двома автомобілями. Хулігани здалеку почули ввімкнені спецсигнали та втекти.

Очевидці події просили поліцейських наздогнати порушників. Та ті їм відмовили.

Жителі Сихова висловлюють обурення з цього приводу у соцмережах.  Кажуть, біля супермаркету «АТБ» підлітки щодня влаштовують бійки.

 

«Цим хуліганам знову все зійшло з рук. По вечорах їх збирається з десять, а той більше. Років 15-18. Не знаю, чи п’яні, чи під дією якихось наркотиків. Кричають, матюкаються, регочуть. Вчора там лупилися всі підряд. В мене діти приблизно такого віку, то вечері їх на вулицю не пускаю, в магазин самі з чоловіком ходимо, – розповідає LMN Ольга Івашко, жителька вулиці Вернадського, де і сталася бійка. – Місяць тому у сусідньому будинку старшокласник з вікна випав, забився. Кажуть, приймав якісь таблетки.  Після того випадку на деякий час трохи тихіше стало. А тепер он знову почалося».

 

Ігор Зінкевич з ГО “Варта 1”, який займається темою безпеки на вулицях міста, пояснює LMN, що в обов’язки патрульних входить насамперед призупинення бійки і забезпечення порядку. У цьому випадку вони не мали наздоганяти порушників. Якби були постраждалі, діяли б інакше.

Фото: Варта 1

Схожі новини