У Львові піднімають вартість проїзду у громадському транспорті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові піднімають вартість проїзду у громадському транспорті
24 Травня, 11:42

У Львові піднімають вартість проїзду у громадському транспорті

Вже із 27 травня у громадському транспорті Львова буде піднято ціну на перевезення пасажирів. Нова ціна – 10 гривень. Пільгові квитки залишаться, – повідомив заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко.

«З цього четверга буде відкориговано вартість проїзду в громадському транспорті. Йдеться про вартість проїзду в автобусах, трамваях і тролейбусах. Щодо проїзду в електротранспорті, то тут встановлено різні системи лояльності для львів’ян: купівля квитка у кіоску буде на 1 гривню дешевшою, якщо через QR-код – на 1,5 гривні, тощо. Ми завжди закликаємо мешканців користуватись цими бонусами, щоб ціна на проїзд була дешевшою», – каже Москаленко.

Нова ціна квитка у громадському транспорті Львова складатиме 10 грн. У електротранспорті в залежності від способу придбання квитка можна буде зекономити на 1 чи півтора.

«Пільговий проїзд і надалі зберігається. Львів є чи не єдиним містом в Україні, де велика кількість пільгових категорій, які користуються електротранспортом безкоштовно (пенсіонери, учасники бойових дій, школярі). Для студентів пільги теж залишаються, однак вартість квитків для них також була відкоригована – 5 і 4 гривні відповідно», – додав заступник міського голови Львова.

Нагадаємо, досі проїзд у львівських маршрутках коштував 7 гривень, стільки ж і в електротранспорті без пільг.

ФОТО: з відкритих джерел(ілюстрація)

Відео