Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові планують збудувати модульні будинки для тимчасово переміщених осіб
14 Березня, 18:04

У Львові планують збудувати модульні будинки для тимчасово переміщених осіб

У Львові сподіваються на підтримку міжнародних організацій у роботі з внутрішньо переміщеними людьми. Мова йде про будівництво модульного житла, а також фінансування інших базових потреб. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише Твоє місто.

«Ми очікуємо, що буде підтримка від міжнародних організацій. Потрібні будинки, які можна швидко збудувати. Відповідні локації ми вже у місті визначили. Потрібні великі мобільні центри з відповідними умовами, і потрібна фінансова підтримка», – каже він.

Також Садовий зазначив, що проживання людей, які приїхали, коштує орієнтовно мільйон доларів на день. У цю суму входять продукти харчування і предмети гігієни.

«До сьогодні ми на це скеровуємо наші внутрішні ресурси», – каже він і додає, що нині у Львові є понад 200 тисяч людей, яким вдалось втекти з-під обстрілів. Для їх розміщення у Львові переобладнали 500 закладів освіти і культури.

Водночас головний архітектор Львова Антон Коломєйцев повідомив, що Львів напрацьовує декілька варіантів, де можуть розмістити модульне містечко для переселенців, утім, конкретних районів поки що не назвав.

«Ці будинки роблять у контейнерному  форматі, щоби їх можна було доставити автомобілем, погрузити на вантажівку. Їх конфігурація залежатиме від того де їх замовляти… Немає завдання, скільки людей треба розмістити, але дивимося на такі ділянки, щоби можна було розширювати містечко. Є ділянки в ОТГ, у місті, а також і обласна рада шукає місце», – зазначив він.

Нагадаємо, у Львові тимчасово переміщені особи можуть знайти роботу, звернувшись у найближче територіальне відділення центру зайнятості населення.

  • 0
  • 370
Схожі новини