У Львові почав роботу новий центр денного дозвілля для літніх людей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові почав роботу новий центр денного дозвілля для літніх людей
27 Лютого, 17:54

У Львові почав роботу новий центр денного дозвілля для літніх людей

У Львові відкрили новий центр денного дозвілля для літніх людей на вул. Симона Петлюри, 29. Дідусі та бабусі Львівської громади, в тому числі з інвалідністю, мають змогу безплатно відвідувати заняття з опанування ґаджетів, вивчати англійську, брати участь у літературних гуртках, а також переглядати фільми. Наразі найпопулярнішим курсом тут є користування ґаджетами. Про це повідомили у Львівській міській раді.
За словами керівниці відділення соціальної адаптації та денного перебування центру Лідії Жинтички, для літніх жителів дуже важливо мати можливість зустрічатися, спілкуватися, проводити спільні активності та підтримувати один одного. Тож, якщо є такі, хто ще не долучився до центру денного дозвілля, можуть легко це зробити. Для цього варто звернутися у відділ соціального захисту свого району і написати заяву про те, що хочуть отримувати послугу соціальної адаптації.

«Такі заняття – як альтернатива тому, щоб сидіти вдома перед телевізором. Люди приходять, спілкуються, і також навчаються чогось нового для себе. Графіки ми складаємо щотижня і дивимось на запити людей, що їм цікавіше. Наразі найцікавішими є навчання з ґаджетами, тому що люди старшого віку потребують допомоги, й інколи їхні родичі не мають терпіння їм пояснити це, а наша педагог якраз має на це час і терпіння. Також є англійська мова, різні творчі заняття», – пояснює Ольга Ільчишин, керівниця філії допомоги вдома та соціальної адаптації центру «Джерело».

Додамо, що заняття у центрах денного дозвілля відбуваються з понеділка до п’ятниці. Гуртки центру денного дозвілля для літніх львів’ян відбуваються за адресами: центр денного дозвілля на вул. Петлюри; «Молодвіж» на вул. Скорика; палац Петрушевича; бібліотеки на вул. Князя Романа та вул. Окуневського. Також заняття з хореографії відбуваються на вул. Огієнка, а хору – на вул. Руській.

Охочі стати учасником центрів денного дозвілля чи дізнатися про це більше, можуть телефонувати у контакт-центр «Джерела»: 097 400 22 88; 066 400 22 88; 063 400 22 88.

 

Відео