Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові починають будівництво першого приватного пологового будинку
04 Вересня, 13:48
logo-black

У Львові починають будівництво першого приватного пологового будинку

Вікторія Войтечко

Проект приватного пологового будинку, який компанія «Медікавер» планує звести на вул. Івана Мазепи, 23 у Львові, отримав позитивні висновки експертизи: він відповідає усім державним нормам. Тож найближчим часом розпочнеться будівництво унікального для міста закладу.

Проектна площа медичного центру — понад 6 тис. кв. м. Тут буде три пологові зали, сучасні операційні, надсучасне реанімаційне відділення для немовлят. Жінки перебуватимуть у комфортних палатах. Загалом їх буде 27 – на 38 ліжко-місць. Медичний центр матиме власне гінекологічне відділення, жіночу консультацію із залом для занять, школу батьківства тощо.

Над проектом працювала компанія Укрдизайнгруп (UDG).

67116026_2298235303760343_3031929517187792896_n

«За роки своєї роботи ми з колегами проектували багато об’єктів різного призначення. Але робота над тими речами, яких гостро потребує наше місто, завжди приносила найбільше задоволення, – каже LMN директор УкрДизайнГруп, лідер ГО “Форум Львів і майбутнє” Ігор Кузьмак. – Поява такої клініки у Львові суттєво покращить комфорт та якість для породіль і дозволить мінімізувати дитячу смертність. Зрештою, за умови успішної реалізації проекту, ми будемо мати справжній медичний кластер в північній частині Львова, де поруч будуть знаходитися Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Комунальна міська дитяча клінічна лікарня та запланований пологовий будинок».

Головним архітектором проекту є Ірина Томашевська.

«Ірина – не просто фахівець своєї справи, а й мати двох дітей. Тому краще за багатьох знає, чого потребують жінки»,  – додає Кузьмак.

Нагадаємо, містобудівні умови та обмеження Львівська міська рада надала ще минулого літа. Однак група місцевих мешканців виступила проти зведення даного об’єкту. Зрештою замовник уклав з ними меморандум про примирення –пообіцяв облаштувати навколо центру еко-парк із дитячим майданчиком. Будівництво буде вестися згідно з європейськими екологічними нормами та із застосуванням енергоощадних технологій.

Схожі новини