Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові погодили реконструкцію стадіону «Україна»
27 Червня, 19:11

У Львові погодили реконструкцію стадіону «Україна»

Сьогодні, 27 червня, Львівська міська рада погодила детальний план території у районі вулиці Липова Алея до межі Снопківського парку. Він передбачає масштабну реконструкцію стадіону «Україна», пише Львівський портал.

Детальний план території розробляли для того, аби футбольний клуб «Карпати» міг модернізувати стадіон «Україна» та відреконструювати його приміщення.

ДПТ передбачає зменшення майже вдвічі кількості місць на глядацьких трибунах – до 15 000. На вивільненому місці зроблять роздягальні із душовими, залу для прес-конференцій, VIP-ложі, ложу для преси, а також кабіни для коментаторів.

Крім цього, на території стадіону «Україна» хочуть звести 4-поверховий реабілітаційний центр для спортсменів, офіс «Карпат», спортивну школу клубу, клубний музей, спортзал, заклади громадського харчування та два готелі на 60 та 100 місць.

Біля стадіону облаштують наземну парковку на сотню місць та підземний паркінг, який вміщатиме більше 300 машин. Поруч збудують багаторівневий паркінг, заїхати на який можна буде з боку вулиці Стуса.

Як розповів під час засідання виконкому представник «Карпат», «Україну» хочуть перетворити на клубний стадіон. Також він запевнив, що заплановане будівництво не заходитиме за межу Снопківського парку.

Фото: lviv1256

Схожі новини