«Ми молилися, аби Святіший Отець прийняв запрошення і приїхав до України. Ми святкуємо щоразу нові ювілеї минулого візиту Папи, але вже час мати нові візити», — зазначив Блаженніший Святослав.
У церемонії погашення марки взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, архієпископ Вісвальдас Кульбокас — Апостольський Нунцій в Україні, д-р Михайло Плоцідем — ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ, о. Роман Кравчик — настоятель Архикатедрального собору святого Юра УГКЦ, Мирослав Маринович — почесний громадянин міста Львова, капелан Львівської міської ради Андрій Сіданич, а також о. Орест Фредина — парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.
Нагадаємо, папський Нунцій очолив Святу Месу в Митрополичій базиліці Львова.