У Львові погасили поштову марку «Доброго вечора, ми з України» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові погасили поштову марку «Доброго вечора, ми з України»
28 Липня, 16:42

У Львові погасили поштову марку «Доброго вечора, ми з України»

У Львові, 28 липня, в День української державності, погасили нову марку «Укрпошти». Марка «Доброго вечора, ми з України» в обігу сьогодні також з’явилась в Києві та в інших містах країни, повідомили в прес-службі ЛОВА.

На поштовій марці відтворили реальні події, які стались у час повномасштабної війни. Йдеться про український трактор, який тягне покинутий російський танк.

«Ця марка, так само як її попередниці, показує незламність, безстрашність і винахідливість українців, якими сьогодні захоплюється весь світ. Українські селяни без зброї забирають російську техніку, допомагаючи ЗСУ виборювати перемогу. Тут присутня іронія, адже, як показує практика, звичайна сільськогосподарська техніка може впоратись з оснащенням начебто другої армії світу», – розповів керівник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Загальний тираж марок становить 5 мільйонів примірників. Придбати їх можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. Купуючи марку онлайн, кожен може зробити благодійний внесок на підтримку ЗСУ.

Відео