У Львові погасили поштову марку, присвячену Павлу Скоропадському | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові погасили поштову марку, присвячену Павлу Скоропадському
18 Травня, 15:16

У Львові погасили поштову марку, присвячену Павлу Скоропадському

Сьогодні, 18 травня, у Львові відбулось урочисте спецпогашення поштової марки, присвяченої останньому Гетьману України Павлу Скоропадському. Зазначається, що марку погасили у 150-ту річницю від дня його народження.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

Відтак, марка, присвячена Павлу Скоропадському, є третьою зі серії «Слава Україні» в межах ініціативи «Власна марка». Першу присвятили Степанові Бандері, другу – Тарасові Шевченку. Мета серія – розповісти про історичних та сучасних Героїв України та познайомити людей із різних куточків світу з ними.

«На марці зображений вислів Павла Скоропадського: «Я так вірю в правду свого діла і що воно не загине», і він дійсно щиро вірив в свою справу. Павло Скоропадський надзвичайно цікавий, адже він працював в таких умовах, які зараз перегукуються з теперішніми: внутрішніх та зовнішніх ворогів багато, тим не менше, він досяг хорошого результату. Цією маркою ми закликаємо, щоб люди вивчали своїх пращурів, їх досвід», – зазначив директор Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Тираж марки становить тисячу примірників.

Зазначається, що основне призначення марки полягає в подяці міжнародним партнерам, фондам та діаспорі за допомогу, яку вони надають Україні у боротьбі з російськими окупантами та популяризація українських Героїв.

Відео