Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові погасили поштову марку, присвячену Степанові Бандері
30 Вересня, 17:44

У Львові погасили поштову марку, присвячену Степанові Бандері

У Львівській філії «Укрпошти» відбулось урочисте спецпогашення поштової марки, присвяченої політичному діячеві, голові ОУН Степанові Бандері. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Перша марка присвячена Степанові Бандері, наступна, як попередньо планують автори ідеї, – Тарасові Шевченку.

«Допомагаючи ЗСУ та українцям, які потерпіли від російської агресії, наші закордонні партнери запитують: «А хто такі українці? Що це за народ?», і якраз цим проєктом ми хочемо розказати, що українці – це велика нація, яка має давню історію та глибоке коріння. Що це – нація воїнів і цією серією ми відкриваємо світу наших національних героїв: тих, що були раніше і тих, хто зараз бореться з ордою російської імперії. Ми розпочинаємо проєкт від Степана Бандери і до сучасних героїв, щоб весь світ знав про нашу націю, її сильний дух і велике історичне коріння», – розповів міжнародний громадський діяч та автор ідеї Юрій Котик.

Марка матиме обмежений тираж – приблизно тисячу примірників. Основне її призначення – подяка міжнародним партнерам, фондам та діаспорі за допомогу, яку вони надають Україні у боротьбі з російськими окупантами та популяризація українських Героїв.

1664547784-380

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини