Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові покажуть документальне кіно «Фортеця маріуполь. Орест»: де можна буде переглянути
08 Листопада, 10:56

У Львові покажуть документальне кіно «Фортеця маріуполь. Орест»: де можна буде переглянути

12 листопада у Львові розпочнеться 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA». В його рамках відбудеться презентація документального фільму «Фортеця маріуполь. Орест» за участі головного героя стрічки – голови пресслужби полку «Азов» у Маріуполі Дмитра Козацького (позивний Орест).

«Тема цьогорічного Мандрівного Docudays UA – «Надзвичайний стан» – дуже зрозуміла та близька всім українцям та українкам. Надзвичайний стан — це виняткова ситуація, коли звичне життя та плани на майбутнє поставлені на паузу.  А базові життєві потреби й людські права – під постійною загрозою», – розповіли LMN організатори заходу.

На Львівщині фестиваль «мандруватиме» до 22 листопада і далі вирушить по іншим регіонам України і за кордон.

До програми Мандрівного Docudays UA увійде блок короткометражних стрічок, знятих українськими режисерами й режисерками після початку повномасштабного вторгнення. Також будуть представлені іноземні та українські фільми з програми 19-го DOCUDAYS UA, яку команда готувала ще взимку для показів у кінотеатрах мирного Києва. Детальніше з кінопрограмою можна ознайомитися на фейсбук-сторінці.

З міркувань безпеки та із врахуванням реалій воєнного стану в Україні точну адресу подій буде повідомлено лише зареєстрованим учасникам. Усі реєстраційні форми будуть прикріплені до анонсів подій.

Схожі новини