У Львові покажуть фільм «Захар Беркут» із грою голлівудського актора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові покажуть фільм «Захар Беркут» із грою голлівудського актора
05 Жовтня, 10:33

У Львові покажуть фільм «Захар Беркут» із грою голлівудського актора

15 жовтня у львівському «Кінопалаці» на вул. Театральній відбудеться показ фільму «Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва. Перед ним франкознавець Богдан Тихолоз прочитає лекцію про однойменну повість Івана Франка, передає ZAXID.NET.

«У картині відображені події 1241 року. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути – потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити численного ворога», – зазначають творці фільму «Захар Беркут».

У прокаті фільм з’явиться 10 жовтня. Роль Захара Беркута зіграє голлівудський актор Роберт Патрік. Його знають за гру робота з текучого металу у фільмі «Термінатор-2». Інші головні ролі також зіграють англомовні актори. У ролі Мирослави – Поппі Дрейтон, яка знімалась в «Аббатстві Даунтон», у ролі Тугара – Томмі Фенаган з «Хороброго серця».

Партнером та консультантом історичного фільму «Захар Беркут» виступить Міжнародний Фонд Івана Франка, головою якого є внук письменника Роланд Франко.

Бюджет «Захара Беркута» складає 113,5 млн грн.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео