У Львові поховали перших загиблих внаслідок ворожого ракетного обстрілу міста | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові поховали перших загиблих внаслідок ворожого ракетного обстрілу міста
08 Липня, 17:12

У Львові поховали перших загиблих внаслідок ворожого ракетного обстрілу міста

Сьогодні, 8 липня, Львівська громада попрощалася з Анастасією Сенів та Мирославою Садовою, які загинули внаслідок ракетного удару росіян по житлових будинках у Львові. Чин похорону відбувався у Латинському катедральному соборі. Поховали загиблих на Голосківському кладовищі. Також сьогодні громада прощається із ще однією жертвою російської атаки – Надією Спіжевською. Загиблу поховають на Ряснянському цвинтарі. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Ще двох жертв російського ракетного обстрілу похоронять завтра. Чин похорону Ольги Дудки та Ірини Мілованової  розпочнеться о 15:00 у церкві Святої Софії – Премудрості Божої, що на території студмістечка УКУ. Ольгу Дудку поховають на Янівському кладовищі, а Ірину Мілованову – на Голосківському кладовищі.

Ольга Дудка працювала контролером у Приватному акціонерному товаристві «Львівобленерго». Обожнювала подорожувати, проводити час із родиною, оточуючі часто зверталися до неї за порадою. Була представником Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку у власному підʼїзді та мала неабиякий організаторський талант.

Ірина Мілованова здобувала освіту у Львівському поліграфічному фаховому коледжі Української академії друкарства. Свій вільний час присвячувала читанню літератури. Вона була вдовою учасника бойових дій 2015-2016 років, що боронив державу у лавах 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару росіян по житловому будинку у Львові загалом загинуло 10 людей. Ще 48 отримали травми та поранення різної важкості.

Відео