Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові помер 28-річний чоловік з коронавірусом
16 Червня, 17:59
logo-black

У Львові помер 28-річний чоловік з коронавірусом

Сьогодні вночі, 16 червня, у Центрі легеневого здоров’я помер 28-річний чоловік, в якого діагностували коронавірус, повідомили у Львівській облдержадміністрації. Це наймолодша жертва COVID-19 на Львівщині за період пандемії.

Тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали ще 6 червня. У Центр він потрапив 9 червня з важкою двобічною пневмонією. Учора його перевели на ШВЛ. Пацієнт мав супутні захворювання – цукровий діабет, ожиріння.

«У цього пацієнта, крім коронавірусної інфекції, були ще й інші недуги. Коли він заразився COVID-19, дуже довго лікувався. Спочатку лежав у першій міській лікарні імені князя Лева, тоді його перевели у Восьму міську клінічну лікарню, а звідти до нас. На жаль, сьогодні вночі його не стало», – розповідає LMN головний лікар Центру легеневого здоров’я Любомир Рак.

В ЛОДА також зазначають, що сьогодні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні помер 62-річний чоловік. Коронавірус у нього підтвердили ще 8 червня.

Cтаном на ранок 16 червня у Львові та області лабораторно підтверджено 3072 випадки інфікування коронавірусом. 639 людей, які захворіли, вже одужали, 100 – померли.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

 

Схожі новини