У Львові помер 5-річний хлопчик, який впав в кому після видалення молочних зубів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові помер 5-річний хлопчик, який впав в кому після видалення молочних зубів
14 Січня, 09:39

У Львові помер 5-річний хлопчик, який впав в кому після видалення молочних зубів

У Львові помер 5-річний хлопчик, який понад місяць перебував у комі після невдалого видалення молочних зубів в одній із клінік міста.  Про це повідомив його батько Віктор Пашник.
Відомо, що 8 грудня 2023 року мама хлопчика відвела сина до місцевої клініки Ori-Dent, аби видалити дитині два молочні зуби. Працівники стоматологічного центру запропонували провести оперативне втручання з видалення зубів під загальною анестезією. 

«За деякий час після початку операції, дружина почула метушню в операційній, туди почали збігатися медичні працівники, приблизно через 20 хвилин приїхали дві бригади невідкладної допомоги», — каже батько хлопчика.

Він додав, що тоді медичний директор пояснив мамі Велеса, що під час операції в дитини сталася зупинка серця, яке лікарям вдалося запустити. Його перевели до реанімаційного відділення лікарні Святого Миколая.

“Вже від лікаря відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВП “Лікарня святого Миколая” ми дізналися, що ситуація критична і що син перебуває у важкому стані. Лікарі повідомили, що під час стоматологічної операції в нашого сина була клінічна смерть і лікарі надто довго проводили реанімаційні заходи, що призвело до тяжкого стану дитини», – зазначив батько хлопчика.

Зазначимо, що батьки хлопчика бандурист Віктор Пашник та його дружина Маріанна Вахняк подали заяву до поліції Залізничного району Львова. Відповідно слідчі 17 грудня розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 ККУ – “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником”.

Відео