Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Згуртував біля себе сотні бійців”: у Львові прощаються із померлим добровольцем Андрієм Гергертом
02 Серпня, 15:45
logo-black

“Згуртував біля себе сотні бійців”: у Львові прощаються із померлим добровольцем Андрієм Гергертом

Софія Мінджоса

Сьогодні о 15.00 у Львові, в Будинку воїна, що на вулиці Короленка, 1а, розпочалося прощання із померлим заступником командира Української добровольчої армії Андрієм Гергертом з Миколаєва. Віддати шану воїну можна буде впродовж дня і ночі. Завтра Гергерта поховають на Личаківському кладовищі.

Нагадаємо, у чоловіка виявили рак шлунку. Він проходив тривале лікування у Відні. Але, на жаль, хвороба виявилась сильнішою. Вчора Андрія Геергерта не стало.

“Андрій дуже спішив жити. Він міг реалізувати себе в політиці, адже мав правильні погляди, але Господь вирішив інакше і покликав до себе. В батальйоні Андрій ніколи не діяв як командир Радянської армії. Коли виникали якісь конфлікти, він не шукав винного і не карав. Завжди проводив роз’яснювальну розмову. Це працювала набагато краще. Бійці його не боялися, як командира, але дуже поважали. Він гуртував біля себе сотні вояків з різних областей України. Коли влада хотіла припинити добровольчий рух, він казав, що не здасться, бо за нами правда. Ідея захисту української держави завжди була для нього в пріоритеті”, – каже LMN побратим померлого Тарас Елейко.

Завтра, 3 серпня, об 11.00 у Гарнізонному храмі св. ап. Петра та Павла у Львові відбудеться чин похорону. Чоловіка поховають на Личаківському кладовищі.

“Я завжди захоплювався його настирливістю. Андрій дуже швидко взявся за створення батальйону. Він бачив мету і йшов до неї. Був дуже емоційний, говіркий. В Андрія є три доньки і він дуже хотів сина. Кілька років тому дружина народила четверту дитину – хлопчика. Андрій був хорошим батьком. Жаль, що такі малі діти лишилися без тата. Це вже друга велика втрата для нашого міста за місяць. Адже Андрій з сім’єю жив у Жидачеві. Його тут всі знали. Спершу Тарас Матвіїв, тепер Андрій Гергерт…”, – говорить Володимир Гаврон.

Фото: соціальні мережі.

Схожі новини