У Львові посеред дня на ювелірний магазин напав грабіжник | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові посеред дня на ювелірний магазин напав грабіжник
12 Квітня, 16:55
logo-black

У Львові посеред дня на ювелірний магазин напав грабіжник

Антоніна Скляренко

Сьогодні на вулиці Каховській, просто посеред білого дня, до ювелірного салону  «Золота рибка», вдерся грабіжник з пістолетом. Побив вітрини та втік, бо спрацювали сигналізації.

Ювелірна крамниця розташована в приміщені житлового будинку. До неї ведуть окремі сходи.

«Салон в сусідньому від мене будинку. Це місце зовсім малолюдне. В ювелірку взагалі дивувався чи хтось заходить. Поруч ще є продуктові крамниці і все. Можливо цим і скористався грабіжник, сподівався, що його ніхто не побачить. В час до обіду, там взагалі глухо», – розповідає львів’янин Олексій Стречко.

У поліції зараз просять зголоситися очевидців розбійного нападу. З тих, кого поліція встигла опитати, раніше чоловіка ніхто не бачив. До магазину він забіг з прикритим маскою обличчям та предметом схожим на пістолет. Погрожував продавцям. Потрощив скляні вітрини, але не встиг нічого вкрасти, запищала сигналізація.

«На місці події працює слідчо-оперативна група, кіннолог. Проводять першочергові слідчі дії, а також просять зголоситися на оперативну лінію 102 очевидців події або громадян, які мають інформацію про особу зловмисника чи його місцезнаходження», – кажуть у Нацполіції Львівщини.

 

 

Чоловік на зріст близько 175 см, на вигляд 30 років, худорлявої тілобудови. Був одягнутий у чорну куртку з полосами світло-сірого кольору та темні штани. Чоловік може бути небезпечним, адже поводив себе досить агресивно.

 

ФОТО: Варта 1.

  • 0
  • 357
Відео