У Львові поставили на ноги хлопця, якого важко поранило під час обстрілу вокзалу в Краматорську | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові поставили на ноги хлопця, якого важко поранило під час обстрілу вокзалу в Краматорську
29 Червня, 13:03

У Львові поставили на ноги хлопця, якого важко поранило під час обстрілу вокзалу в Краматорську

У Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова прооперували 15-річного Артема, який отримав важкі травми під час російської атаки на залізничний вокзал в Краматорську. Ракету на мирних жителів, нагадаємо, війська рф скинули 8 квітня.

У той день Артем з подругою чекав на вокзалі евакуаційний потяг до Львова, де вже перебувала його мама. Він вийшов з дівчиною випити чаю на перон і раптом стався вибух.

«Це, напевно, кінець…, – подумав хлопець, коли пролунав вибух. Кількома хвилинами раніше він вийшов з подругою на перон випити чаю, яким пригощали волонтери. Артем чекав евакуаційного потяга, що мав доправити його до мами у Львів . Пам’ятає лише, що якоїсь миті в очах потемніло. Коли їх розплющив, поворухнутися уже не зміг. Потім знепритомнів», – розповідають у Першому медоб’єднання Львова.

Місцеві лікарі дістали уламки з кінцівок та стабілізували стан дитини. Далі його відправили в Дніпро, потім – до Львова.

До львівської лікарні хлопець потрапив у надскладному стані: глибокі 20-см рани лівого стегна, множинні осколкові ураження кінцівок, пошкодження нерва, внаслідок чого Артем не відчував стопи і пальців правої ноги. Рятувати хлопця тут узявся відомий італійський хірург Роберто Брамбілла, який прибув в Україну після повномасштабного вторгнення, щоб оперувати поранених дітей і дорослих. Зокрема, він навчив українських лікарів закривати дефекти м’яких тканин штучною шкірою. Саме цю технологію він застосував при оперуванні Артема.

Зараз після майже місяця перебування у лікарні та низки операцій хлопець знову ходить. З медиками Артем поділився, що у майбутньому мріє стати військовослужбовцем.

Відео