У Львові повідомили про підозру псевдоправоохоронцю, який перейшов на бік ворога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові повідомили про підозру псевдоправоохоронцю, який перейшов на бік ворога
19 Квітня, 18:42

У Львові повідомили про підозру псевдоправоохоронцю, який перейшов на бік ворога

У Львові повідомлено про підозру мешканцю Донеччини, який у 2014 році залишив посаду інспектора пожежно-рятувальної служби та добровільно перейшов на бік ворога. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Зокрема з вересня 2014 по серпень 2022 року він був призначений на службу у пожежно-рятувальну частину міста Горлівка так званої «днр».

Зрадник займав там посади: головного інспектора з пожежного нагляду, головного державного інспектора з пожежного нагляду, начальника групи наглядової діяльності і профілактичної роботи. Згодом перебував на посаді в.о. головного державного інспектора з пожежного нагляду – начальника групи наглядової діяльності і профілактичної роботи із спеціальним званням капітан служби цивільного захисту.

Просуваючись по службі, з серпня 2022 року його прийняли до відділення наглядової діяльності та профілактичної роботи Микитівського району м. Горлівки відділення наглядової діяльності та профілактичної роботи міського округу Горлівка Управління наглядової діяльності та профілактичної роботи ГУ МНС рф по днр. Там останній обіймав посаду старшого дізнавача із спеціальним званням – капітан внутрішньої служби.

Також підозрюваний брав участь у діяльності незаконних організацій, забезпечуючи таким чином становлення і зміцнення окупаційної влади рф і так званої «днр» на тимчасово окупованих територіях України.

Відео