У Львові повідомили про підозру трьом бойовикам, які перейшли на бік ворога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові повідомили про підозру трьом бойовикам, які перейшли на бік ворога
01 Травня, 20:04

У Львові повідомили про підозру трьом бойовикам, які перейшли на бік ворога

У Львові повідомлено про підозру трьом громадянам України, яких підозрюють у державній зраді, участі у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Як йдеться у повідомленні,  двоє мешканців Донецької області під час повномасштабного вторгнення рф в Україну, а також уродженець АР Крим у період АТО добровільно перейшли на бік ворога. Вони вступили до незаконного збройного формування «народної міліції» терористичної організації «днр».

“Чоловіки проходили службу у складі 3 стрілецького батальйону 129 полку (в/ч 12961) та 1 мотострілецького батальйону 3-ої окремої мотострілецької бригади, що у підпорядкуванні 1-го армійського корпусу рф. Зокрема, обіймали посади заступника начальника штабу батальйону, заступника командира батальйону по матеріально-технічному забезпеченню та водія-механіка бронемашини піхоти”, – розповіли у прокуратурі.

Підозрювані отримали зброю, боєкомплекти, амуніцію та виконували завдання, пов’язані з веденням бойових дій проти ЗСУ, як безпосередньо, так і шляхом надання наказів підпорядкованим військовослужбовцям. Вони надавали допомогу у проведенні підривної діяльності проти України у складі збройних сил рф. З початку повномасштабного вторгнення чоловіки воювали в населених пунктах Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Відео