Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові працівника військомату побили сусіди призовника
18 Листопада, 14:37

У Львові працівника військомату побили сусіди призовника

Сьогодні, 18 листопада, під час здійснення заходів з оповіщення громадян призовного віку у Львові напали на військовослужбовця Сихівського районного військового комісаріату. Чоловіка били руками та ногами, аж поки випадково не над’їхала поліція.

«Військовослужбовець вручив повістку призовнику, який не з’являвся у комісаріат. Хлопець захотів взяти свої особисті речі та зайшов до квартири. Мешкав на другому поверсі багатоповерхівки. Поки представник комісаріату чекав призовника на сходах, той з квартири задзвонив до своїх сусідів поверхом вище, – розповідають в Львівському обласному військовому комісаріаті. – На підтримку своєму сусіду спустився чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Став пропонувати вийти поговорити на вулицю. Коли вийшли, завдав офіцеру декілька ударів руками в голову. Військовослужбовець втратив рівновагу, але нападник не зупинявся, продовжував наносити удари ногами в голову. За кілька хвилин йому на допомогу вийшов ще один із тої ж квартири».

Працівника військомату врятувало те, що поруч проїжджали патрульні. Нападники, побачивши їхню автівку, злякалися та втекли.

Постраждалий військовослужбовець після побиття звернувся до 8-ї лікарні за допомогою. Написав також заяву в поліцію. Зараз правоохоронці вивчатимуть всі обставини.

 

  • 0
  • 97
Схожі новини