У Львові презентували фільм про олімпійського чемпіона, який пройшов 17 концтаборів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові презентували фільм про олімпійського чемпіона, який пройшов 17 концтаборів
20 Серпня, 15:38

У Львові презентували фільм про олімпійського чемпіона, який пройшов 17 концтаборів

У четвер, 18 серпня,  у «Lviv film centre» презентували фільм «Віктор Чукарін. Сторіччя». Чоловік був родом з Донеччини, та більшість свого життя провів у Львові. Про прем‘єру фільму повідомили в управлінні спорту Львова.

«В’язень сімнадцяти концтаборів і володар одинадцяти олімпійських медалей, абсолютний чемпіон світу, «летючий» львів’янин з Донбасу, «людяна людина» – це усе про нього, Віктора Чукаріна. Прем’єра зібрала понад 150 глядачів – команду та акторів, які працювали над фільмом, родину легендарного українського гімнаста, спортивне середовище міста Львова», – зазначили тут.

Після перегляду фільму під гучні аплодисменти відбулося спілкування із людьми, без яких прем’єра була б неможливою – творцями фільму.

Показ фільму є благодійним. Усі виручені кошти передали благодійному фонду на закупівлю пікапів для Збройних сил України.

Нагадаємо, що фільм мають змогу переглянути усі охочі. Він буде у прокаті з 19 до 24 серпня (включно) щодня о 19:00 у «Lviv film centre» (вул. Вололимира Великого, 14А). Вартість вхідного квитка – 50 гривень.

Відео