Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові презентували поліцейський мобільний додаток My Pol
22 Листопада, 16:06

У Львові презентували поліцейський мобільний додаток My Pol

Він допоможе правоохоронцям швидше реагувати на виклики громадян та оптимізує роботу поліції

Сьогодні, 22 листопада, у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулась презентація нового безкоштовного мобільного додатку My Pol.

Вже від сьогодні на території Львова та області додаток My Pol набуває статусу офіційного каналу зв’язку між службами Національної поліції України та громадськістю.

Це пришвидшить реагування на виклики та оптимізує роботу поліції. У випадках надзвичайних ситуацій додаток стане у пригоді людям, котрі не мають можливості викликати поліцію телефоном.

«Для розкриття злочину надзвичайно важливою є первинна інформація, яка надходить до поліції і якою користується патрульна поліції, слідчо-оперативні групи – від цього залежить яким чином вони реагуватимуть і наскільки швидко буде розкритий злочин. Цей додаток дозволить отримувати таку інформацію швидше, ефективніше комунікувати і навіть оцінювати роботу поліцейських», – повідомив начальник  Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник поліції Тарас Сабанюк.

Сервіс є повністю безкоштовним. Його можна завантажити у Play Market та App Store. Користувачі My Pol можуть миттєво викликати поліцію за допомогою кнопки SOS, що передає дані про особу та місце перебування заявника, а також попередньо кваліфікувати правопорушення за допомогою спеціального меню.

«Існує ще одна дуже важлива проблема, яку дозволяє вирішити додаток My Pol. Є категорія людей, котрі в силу певних причин не можуть добре комунікувати – наприклад, люди з обмеженими можливостями. За допомогою цього додатку вони зможуть зв’язатись з поліцією і терміново надати інформацію. Їх повідомлення отримає диспетчер для скерування нарядів та черговий відділу або відділення поліції для реєстрації повідомлення. Це дуже важлива перевага», – розповів начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування полковник поліції  Сергій Гривняк.

dsc_0027
dsc_0050

Додаток має й інші функції: можливість отримувати термінові сповіщення від поліції, оцінювати роботу поліцейського, переглядати карту з адресами відділів поліції, новини тощо.

Розробники також працюють над англомовною версією, щоб програмою змогли повноцінно користуватися іноземці.

Керівник проекту Дмитро Подворчанський також зазначив, що враховуються особливості кожної області та  все уважно тестується, щоб сервіс від початку працював злагоджено.

 

 

“Дякуємо нашим користувачам за їхню підтримку та зворотний зв’язок. Завдяки нашій спільній роботі сервіс щодня стає кращим, а країна – безпечнішою», – Дмитро Подворчанський.

Додамо, Львівська область стала шостим українським регіоном, де запрацював My Pol. Ним вже користуються громадяни у Чернівецькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Волинській та Житомирській областях.

1111111111-2
33333333333
Схожі новини