У Львові презентували виставку «Комунізм=Рашизм» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові презентували виставку «Комунізм=Рашизм»
24 Лютого, 18:35

У Львові презентували виставку «Комунізм=Рашизм»

Сьогодні, 24 лютого, у Львові, в парку на Валах презентували виставку «Комунізм=Рашизм». Там представлено вісім стендів, із яких можна дізнатись 13 історій українців з ХХ та ХХІ століть, які постраждали від комуністичного та рашистського режимів. Про це повідомили у Львівській ОВА.

На стендах зображено історій українців, які розповідають, як цивільні люди страждали від комуністичного та рашистського режимів. І це абсолютно різні за фахом люди: вчителі, науковці, представники влади, сільського господарства, підприємці тощо.

«Виставку створили на основі архівних документів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Державних архівів Львівської області, Житомирської області, Миколаївської області, Вінницької області, Волинської області, сучасних світлин та задокументованих злочинів сучасної російської армії», – йдеться в повідомленні.

Виставка побувала в кількох обласних та районних центрах України, а також у країнах Балтії. Переглянути експозицію у Львові може буде впродовж 3-4 тижнів.

Відео