Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові продали врожай овочів та зелені, вирощений у міському парку
06 Червня, 18:38

У Львові продали врожай овочів та зелені, вирощений у міському парку

У львівському парку “Залізна вода” зібрали та продали перший урожай, вирощений в просторі “Розсадник”. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Ще у 2021 на території простору “Розсадник” небайдужі розчистили, змайстрували грядки, а вже на цих вихідних люди зібрали перший урожай: редиску, мізуну, шпинат, руколу, кріп, мангольд та інші пряно-смакові трави. А ще 17 сортів м’яти.

«Це проект відкритого спільного простору, який задумувався як простір для популяризації міського садівництва і городництва. Дуже часто у людей, які проживають в місті, дещо викривлене бачення того, звідки з’являється городина, і того, хто цим може займатися. Ми на власному прикладі показуємо, що займатися садівництвом і городництвом — це цікаво. І що цим можна займатися, живучи у місті», — розповідає співкоординаторка простору “Розсадник” Анжеліка Зозуля.

Окрім дегустації першого врожаю та екскурсій, організатори заходу провели ярмарок серед відвідувачів. Вилучені кошти, а це понад 3 тисячі гривень, передали медичному батальйону “Госпітальєри”.

492cd4f5-9a14-4753-9bd7-00d48c1e6631
Схожі новини