У Львові продають незаконні ялинки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові продають незаконні ялинки
30 Грудня, 17:28

У Львові продають незаконні ялинки

30 новорічних дерев вилучили вчора працівники патрульної поліції в Львові на вулиці Чернівецькій. Продавці не мали на ялинки жодних документів.

“З метою недопущення незаконного вирубування хвойних насаджень у період новорічних і різдвяних свят, патрульні здійснюють такі рейди разом із екологами ринками міста. І вчора на вулиці Чернівецькій, що поруч з Привокзальним базаром виявили таких осіб. Люди не могли показати жодного документу, який би дозволяв їм торгувати цими зрубаними деревами. Зараз порушниками займаються слідчі”, – кажуть у патрульній поліції Львова.

Офіційно продавати живі ялинки в місті дозволено з 18 грудня. Для цього у продавців мають бути документи, які б засвідчували звідки саме привезене дерево та чи законно воно зрубане. На самій хвої повинен кріпитися спеціальний чіп. Ціна таких ялинок на ринках Львова в середньому коливається від 200 до 1000 гривень, залежно від розміру. Нелегально зрубані новорічні деревця значно дешевші, їх продають від 100 до 800 гривень. Правда заробіток такий може коштувати продавцю штрафу від 510 до 1700 гривень чи навіть кримінальна відповідальність.

 

ФОТО: Національна поліція Львова

Відео