Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові прогриміли вибухи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
03 Травня, 20:41

У Львові прогриміли вибухи (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Сьогодні, 3 травня, у Львові пролунали вибухи.

«За попередньою інформацією, по Львівщині завдали ракетних ударів. Залишайтеся в укриттях»,- повідомив Максим Козицький. 

Львів’яни розповідають, що чули 5 вибухів. У кількох районах міста зникло світло. Інформацію про проблеми з електропостачанням озвучив і мер Львова Андрій Садовий.

Повітряну тривогу в області оголосили о 19.05. Це друге попередження про небезпеку за сьогодні. Першу тривогу оголошували о 14:48, протривала вона лише 18 хвилин. Друга ж тривога триває досі.

Доповнено о 21:05. Укрзалізниця повідомила, що у зв’язку з ворожими обстрілами залізничних підстанцій, низка поїздів прямуватиме із затримкою. Наразі зокрема затримано поїзди на під’їзді до Львова. Оперативний перелік затримок публікується тут.

Доповнено о 21:17. В області оголосили відбій повітряної тривоги. Мер Львова повідомив про пошкодження двох електропідстанцій.

Доповнено о 21.27. Начальник Львівської ОВА Максим Козицький підтвердив інформацію про пошкодження трьох електропідстанцій.

Доповнено 21.47 Мер Львова Андрій Садовий повідомив про те, що без струму опинились дві насосні станції.

“Пошкоджено 3 електропідстанції. Дві насосні станції без струму. Відновлюємо водопостачання через альтернативні джерела електроенергії”, – написав міський голова Львова.
Схожі новини