Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові пройде вечірній жіночий марш “Поверни собі ніч”
22 Листопада, 10:04

У Львові пройде вечірній жіночий марш “Поверни собі ніч”

27 листопада о 19.00 на Сихові відбудеться жіночий марш в рамках всесвітньої кампанії “16 днів проти гендернозумовленого насильства”. Місце зустрічі площа біля Верхнього Шувару.

“В добі не має бути часу для насилля! Якщо на нас нападають вночі — це не наша провина, що ми “не там” і “не тоді” ходили, а проблема міста: його неосвітлених вулиць, його реагування на дзвінки в поліцію, його незручного міського транспорту. Ми заявляємо про своє право на місто — право пересуватися містом і вдень, і ввечері, і вночі. Очільники міста звертають недостатньо уваги на безпеку нічних вулиць саме для жінок”, – кажуть організатори маршу.

Учасниці акції вимагають підписати Конвенцію Міжнародної організації праці №190 про викорінення насильства та домагань у світі праці. Документ передбачає захист жінок дорогою на роботу та з роботи. Він спрямований на збільшення безпеки вечірніх і нічних вулиць.

Марш проводять у співпраці ГО «Феміністична майстерня», Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” та Центру “Жіночі перспективи”.

Фото: Вероніки Колядко.

Схожі новини