У Львові проходитимуть зустрічі для дітей військових: як зареєструватися | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові проходитимуть зустрічі для дітей військових: як зареєструватися
09 Квітня, 18:13

У Львові проходитимуть зустрічі для дітей військових: як зареєструватися

У Львові центр допомоги захисникам запрошує підлітків віком від 14 до 16 років, батьки яких є військовослужбовцями або учасниками бойових дій, до групи взаємопідтримки на щотижневі зустрічі. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Ментором групи є психологиня центру сестра Анисія, яка вже понад 10 років консультує військових та їх родини, а також допомагає долати кризові ситуації.

«Часто діти, очікуючи тата чи маму з війни, чи переживаючи різні пов’язані з цим емоційні стани, не завжди можуть правильно розуміти та ідентифікувати власні емоції та почуття, або не завжди можуть ними поділитися з дорослими. Тому радо запрошуємо на зустрічі, де можна знайти та сконцентрувати свої ресурси, таланти, можливості та призначення.

В нашій групі підлітки зможуть пізнати себе краще, стабілізувати свій емоційний стан, розвинути комунікативні здібності, знайти друзів, а також весело та з користю провести час в колі однодумців», – пояснюють у центрі надання послуг учасникам бойових дій.

Зустрічі відбуваються щосуботи о 14:00 у Центрі надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41). Тривалість зустрічі – 1,5 години.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися.

Відео