У Львові прооперували 11-річного хлопчика із Харкова, який потрапив під обстріл (ВІДЕО) – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували 11-річного хлопчика із Харкова, який потрапив під обстріл (ВІДЕО)
30 Травня, 12:00

У Львові прооперували 11-річного хлопчика із Харкова, який потрапив під обстріл (ВІДЕО)

У лікарні Святого Миколая прооперували 11-річного хлопчика із Харкова та провели численні переливання крові. Дитина потрапила під обстріл у власному дворі. Про це розповіли у Першому медичному обʼєднанні.

11-річний Артем із Харкова грав у футбол, коли окупанти закидали його двір касетними бомбами. Обстріл розпочався раптово, без сповіщення тривоги, відтак хлопчик не встиг сховатись. Він отримав множинні поранення: відкрита мінно-вибухова травма грудної і черевної порожнини та ушкодження внутрішніх органів. Протягом трьох днів хлопчик перебував у комі.

Через тиждень Артема евакуювали до львівської лікарні. Місяць хлопчик не встав з ліжка. Медики робили все можливе, аби повернути дитині здоровʼя.

До медиків приєднались колеги із лікарні Святого Пантелеймона, Великої Британії та США. Вони разом виконали низку операцій. Лікарі відновили цілісність грудної клітки та правої легені, а також органів черевної порожнини, зокрема печінки. Водночас, під час хірургічних втручань знадобилося багато донорської крові.

Зараз Артем вже знову бігає та грає у футбол.

Відео