У Львові прооперували 29-річного військогового, який отримав травми на Донеччині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували 29-річного військогового, який отримав травми на Донеччині
29 Травня, 15:08

У Львові прооперували 29-річного військогового, який отримав травми на Донеччині

У лікарні Святого Луки нейрохірурги провели операцію та зафіксували хребет 29-річному чоловіку, які отримав травму на Донеччині. Крім того, у нього розвинулась анемія, тож йому довелось робити переливання крові.

Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

29-річний Андрій Міхов із Одеської області. Він працював на залізниці. Його мобілізували до війська через півроку після повномасштабної війни. Захисник отримав мінно-вибухову травму отримав на Донеччині. Він довго не приходив до тями, відтак не пам’ятає всіх обставин поранення.

Першу медичну допомогу Андрієві надали в шпиталях Донецької області. Потім – у Дніпрі та Києві. У кожній із лікарень, аби продовжувати боротьбу за життя важко пораненого бійця, йому переливали кров.

Згодом Андрія доправили до Львова – у національний реабілітаційний центр «НЕЗЛАМНІ». Майже місяць його виходжували в реанімаційному відділенні. Пацієнт був на апараті штучної вентиляції легень. Зазначається, що трахеостому захисникові встановили ще в Дніпрі, бо через множинні переломи він не міг дихати самостійно.

За словами лікарів, у Андрія було повністю знерухомлене тіло через важкий перелом шийного відділу хребта. Нейрохірурги провели операцію та зафіксували хребет. Також в пацієнта розвинулась анемія, відтак, і у Львові захисникові теж довелося робити переливання крові.

Зараз Андрій проходить реабілітацію. Кожного дня він займається з фізичним терапевтом. У пацієнта вже навіть  є перші успіхи: з’явилась чутливість та відновилася функція верхніх кінцівок.

Відео