У Львові прооперували 5-місячну дівчинку, у якої порушилася рухливість ніжки через пухлину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували 5-місячну дівчинку, у якої порушилася рухливість ніжки через пухлину
13 Жовтня, 12:58

У Львові прооперували 5-місячну дівчинку, у якої порушилася рухливість ніжки через пухлину

Львівські лікарі видалили жирову пухлину 5-місячній дівчинці з Херсонщини. Утвір тиснув на спинний мозок, через це порушилася рухливість ніжки. Про це розповіли у пресслужбі Першого ТМО Львова.

Сім’я Мельників із окупованого міста Берислав, що на Херсонщині. Рік тому родина виїхала на Львівщину, де народилася їхня донька Вікторія. На 33 тижні вагітності лікарі діагностували в дитини ваду розвитку — спінальну ліпому. Вікторія народилася на 37 тижні вагітності у Першому ТМО.

Спочатку хірурги вирішили оперувати дитину у 6 місяців, коли вона підросте і зміцніє, однак через те, що утворення швидко росло, операцію провели на місяць раніше.

“МРТ показало, що жировик збільшився в 4 рази і займав уже третину хребта — в ділянці від живота до сідниць. Крім того, батьки крихітки помітили, що ліва нога їхньої донечки, втрачає чутливість, слабне та викривляється. Тож лікарі негайно взялися оперувати Вікторію”, — розповіли у Першому ТМО.

До цієї операції залучили різних спеціалістів та високотехнологічне обладнання. Втручання тривало шість годин.

Операція минула успішно. Рана добре гоїться, а функціональність ніжки повністю відновилася. Вікторія вже повернулася до тимчасового дому — в місто Жидачів. А після перемоги батьки планують повернутися з донечкою на рідну Херсонщину.

Відео