У Львові прооперували 6-річну дівчинку, яка проковтнула деталь від інгалятора | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували 6-річну дівчинку, яка проковтнула деталь від інгалятора
10 Серпня, 12:35

У Львові прооперували 6-річну дівчинку, яка проковтнула деталь від інгалятора

У Львівській обласній дитячій лікарні «Охмадит», хірурги врятували 6-річну дівчинку, яка проковтнула деталь від інгалятора  – небулу.

Про це повідомили у медзакладі.

Сімʼя дівчинки мешкає у Львові. Її старший брат хворів на бронхіт і мама робила йому інгаляції. Випадково деталь від засобу для інгаляцій впала на підлогу, а мама цього не побачила. Небулу взяла 6-річна Андріана та почала нею гратись, а потім проковтнула її.

Згодом, в Андріани почали з’являтися я перші сиптоми, зокрема почалися позови до блювання. Дівчинка душитися власною слиною і не могла ковтати. Рідні дитина звернулись до медиків.

«Ми зробили знімок. На рентгенографії не було видно ніяких змін. Але клініка стороннього тіла стравоходу, тобто непрохідності стравоходу була. Відтак, ми прийняли рішення провести діагностичну езофагоскопію. Під час процедури ми побачили, так сказати, аж вкінці тунелю цю деталь від інгаляцій. А вкінці тунелю, тому що над небулою була пережована сосиска, яку теж треба було забрати аби дістатися до самої деталі засобу», – розповіли лікарні.

На наступний день після операцію у задовільному стані дівчинку виписали. Вона вже може нормально їсти та ковтати.

Відео