У Львові прооперували 8-річного хлопчика із вродженою вадою повік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували 8-річного хлопчика із вродженою вадою повік
27 Липня, 14:02

У Львові прооперували 8-річного хлопчика із вродженою вадою повік

У Львівській обласній дитячій лікарні «Охматдит» медики прооперували 8-річного хлопчика, у якого була вроджена вада – птоз (опущення верхньої повіки). Незабаром дитину має усиновити львівська сім’я. Про це повідомили у медзакладі.

Подружжя Юрій та Ірина стали офіційними опікунами 8-річного Данилка. Зараз вони перебувають на стадії усиновлення.

Коли чоловік і жінка знайшли хлопчика в одному з львівських дитбудинків, то відразу дізналися про діагноз Данилка – птоз, тобто, опущення верхньої повіки. Вони одразу почали шукати лікарів, які могли б допомогти дитині.

В інтернеті вони дізналися про німецького пластичного хірурга Клауса Екснера і одразу йому написали. А він у свою чергу повідомив, про черговий приїзд до Львова. Данилка відразу записали на консультацію. В день огляду хлопчика і прооперували. Хірургічне втручання минуло успішно.

Під час післяопераційного періоду потрібно було повторне втручання, яке також пройшло успішно.

«У нас склався хороший досвід із лікарями. Маємо найбільші сподівання на успіх після втручання і що син матиме 100%-й зір на два ока», – каже опікун Юрій.

Наразі Данилко відновлюється та проходить постопераційну реабілітацію. Медики ще будуть спостерігати за ним та в разі потреби призначатимуть лікування.

Відео