У Львові прооперували маленьку харків’янку, якій уламок від снаряда роздробив плечовий суглоб | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували маленьку харків’янку, якій уламок від снаряда роздробив плечовий суглоб
22 Червня, 11:18

У Львові прооперували маленьку харків’янку, якій уламок від снаряда роздробив плечовий суглоб

У Львові медики встановили апарат фіксації 9-річній харків’янці, якій уламок від снаряда роздробив плечовий суглоб. Про це повідомили у Першому медоб’єднанні Львова.

26 травня Полінка саме дивилася мультики у своїй кімнаті, коли почула свист.

«Дівчинка навіть не встигла зрозуміти, що трапилося. Пам’ятає, як у задимлену кімнату забігла мама і як перестала відчувати руку. Сирена сповістила про тривогу лише після серії вибухів»,- розповіли у лікарні.

За словами родини, того дня на подвір’я їхньої багатоповерхівки прилетіло кілька снарядів. Швидкими забирали поранених. Тоді загинуло двоє мешканців будинку.

«Вже у лікарні у Харкові Полінці вчасно видалили уламок, який розташовувався у небезпечній ділянці – усього за сантиметр до сонної артерії. Велика крововтрата, больовий шок – тієї ночі дівчинка пережила найстрашніше. Далі були 13 годин дороги у швидкій до нашої Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова», – зазначили у лікарні.

Стабілізувавши стан дитини, львівські спеціалісти встановили їй на плече апарат зовнішньої фіксації. Подальше лікування Поліна проходитиме у Італії. Їй знадобиться щонайменше кілька місяців, аби кістки зрослися і вона могла нарешті без болю поворухнути рукою.

Мама Полінки Маргарита переконана, що донька неодмінно одужає, адже не звикла здаватися. Вдома вона займалася тайквондо, айкідо, кікбоксингом, танцями і за першої нагоди планує повернутися до занять.

Дівчинка вже твердо вирішила, що у майбутньому стане поліцейською і захищатиме людей. А поки обіцяє: щойно одужає, одразу поїде з братом, який зараз піклується про неї та про маму, кататися на велосипедах.

Відео