У Львові прооперували захисника, який не відчував ногу після поранення під Бахмутом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прооперували захисника, який не відчував ногу після поранення під Бахмутом
17 Травня, 12:41

У Львові прооперували захисника, який не відчував ногу після поранення під Бахмутом

У львівській лікарні Святого Луки медики прооперували військового, який перестав відчувати ліву ногу після поранення під Бахмутом. Хірургам вдалось відновити функціональність пошкодженої кінцівки. Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

35-річний Віталій Кирило з Одеси. До повномасштабної війни він працював інженером-програмістом. Торік у березні добровільно став на захист Батьківщини. Захисник каже, що це наша країна, наша свобода, яку треба боронити.

18 березня 2023 року Віталій потрапив під мінометний обстріл. За його словами, усе відбулось швидко, вони почали відходити, аж раптом за мить він уже лежав на землі та не відчував ніг.

Першу невідкладну допомогу Віталію надали в прифронтовій лікарні. Далі  – Дніпро, а вже звідти – на Львів у реабілітаційний центр «НЕЗЛАМНІ».

Команда хірургів та травматологія поставила діагноз: відкритий вогнепальний багатоуламковий перелом обох кісток гомілки з ушкодженням малогомілкового нерва. Відновити функцію ноги можливо було лише хірургічним шляхом.

«Операція була плановою і добре підготовленою. Їй передувало гоєння рани. Хірургічне втручання складалось з двох етапів. Перший: лікарі знайшли та видалили осколок, провели ушивання малогомілкового нерва з обертанням сублімованим (сухим)  свинячим перикардом. Другий етап: остеосинтез кісток гомілки. Це хірургічне лікування переломів, що полягає у з’єднанні кісток та фіксації кінцівки механічними конструкціями і імплантами», – зазначили у лікарні.

Операція тривала три години та пройшла успішно. Попереду на Віталія чекає тривала реабілітація. Після відновлення захисник хоче повернутися на передову.

Відео