Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові прооперували жінку, яка три місяці прожила зі зламаним хребтом
16 Лютого, 11:15

У Львові прооперували жінку, яка три місяці прожила зі зламаним хребтом

У Львові нейрохірурги прооперували 67-річну мешканку м.Борислав (Львівська область), яка три місяці прожила зі зламаним хребтом. Жінка дивом не втратила здатність ходити. Про це повідомили у Першому територіальному об‘єднанні Львова.

Восени минулого року за кордоном загинув син пацієнтки, і жінка поїхала на похорон за 2000 км. Прибираючи у квартирі сина, вона впала з драбини і сильно забила спину.  Місцеві медики зробили рентген, але не побачили перелому й констатували лише сильний забій хребта. Біль не минав, і жінка під дією сильних знеболювальних повернулась в Україну.

Удома біль не вщухав, знеболювальні не допомагали. тоді чоловік привіз дружину на повторне обстеження до Львова, у 8-у міську лікарню. Лікарі побачили перелом хребта і запропонували негайно оперувати пацієнтку. Один необережний рух міг призвести до ушкодження спинного мозку і тоді пацієнта могла назавжди опинитися у інвалідному візку, повідомили в лікарні.

Оперували жінку нейрохірурги двох львівських лікарень – Остап Грищук з 8-ї міської лікарні і Андрій Нетлюх з лікарні швидкої медичної допомоги.

Оперативне втручання було складним і ризикованим.

«Через остеопороз (крихкість кісток), який діагностували у пацієнтки, встановити металоконсутрукцію для підтримки хребта було вкрай важко. Тож нейрохірурги використали інший метод – для фіксації хребців використали медичні гвинти, які зафіксували спеціальним кістковим цементом», – повідомляють медики.

Операція минула успішно. Через два дні жінка вже могла встати, а сьогодні, 16 лютого, її виписали з лікарні додому. Попереду на неї очікують ще три місяці реабілітації.

3a5ac14a-d4cb-4468-a55e-fb24e770a490
c83eb1b1-6910-4173-86e2-c36a3623b63f
Схожі новини