Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові прощаються з полеглим Героєм Ігорем Суряком
09 Вересня, 11:17

У Львові прощаються з полеглим Героєм Ігорем Суряком

Сьогодні, 9 вересня, у Львові прощатимуться з Героєм Ігорем Суряком, який загинув у бою з російськими окупантами. Як повідомили у Львівській міській раді, прощання з військовим розпочалося об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, опісля відбудеться традиційна міська церемонія прощання на площі Ринок.

Після цього домовина з тілом вирушить до Судової Вишні, де проживав Герой. Чин поховання відбудеться завтра.

«Люблячий батько і дідусь, патріот своєї Батьківщини – таким був і залишиться назавжди наш відважний захисник Ігор Суряк, який від початку повномасштабної війни ніс військову службу, ревно захищаючи державні кордони України», – йдеться у повідомленні Судововишнянської територіальної громади.

f9d4ebfe-13e1-4b6b-882f-93bea9d31610-2

Нагадаємо, Сержант Ігор Суряк був нагороджений званням Герой України з удостоєнням ордена «За Мужність» III ступеня від Президента Володимира Зеленського.

Також сьогодні Львів також прощається із Героєм Андрієм Гупкою. Прощання з військовим відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові та у храмі святих апостолів Петра і Павла в Рясному. Поховають військовослужбовця на Ряснянському кладовищі.

Схожі новини