У Львові прощаються із волонтеркою Тетяною Черкашиною | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові прощаються із волонтеркою Тетяною Черкашиною
07 Липня, 18:46
logo-black

У Львові прощаються із волонтеркою Тетяною Черкашиною

Антоніна Скляренко

Сьогодні у церкві Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на Сихові о 18:00 відбувся парастас за волонтеркою Тетяною Черкашиною. Жінка померла 5 липня після довгої боротьби із раком. З початку війни допомагала 8-му батальйону Українські добровольчої армії “Аратта”.

«Ми до останнього намагались їй допомогти. Не вийшло. Спасибі всім, хто відгукувався й підтримував її, хто через неї допомагав іншим добровольцям. Таня боролась, це викликало велику повагу й віру в те, що все може бути добре. Востаннє, на питання чим допомогти, відповіла – не знаю. В неї справді було багато віри. Тієї віри, якої сьогодні багато кому з нас бракує. Вона нею щедро ділилась. Вона взагалі була щедрою», – написав на своїй сторінці друг померлої, письменник Сергій Жадан.

Тетяна Черкашина сама харків’янка. Волонтерством зайнялась одразу, як на Харківському майдані у 2014 році вбили її чоловіка. Виховувала трьох дітей. Двом дівчатам зараз по 16 років, меншому хлопчикові – 6. З 2015 року волонтерка була інформаційником, а пізніше керівником інформаційної служби 8-го батальйону Українські добровольчої армії “Аратта”.

“Таня була дуже наполегливою до роботи, віддана своїй справі. Постійно працювала на волонтерських засадах, а іноді і на виснаження. Проблеми із здоров’ям у неї виникли десь чотири роки тому. Але вона спочатку чомусь ігнорувала хворобу. Була постійно в роботі. Коли почала лікуватись метастази пішли вже по всьому тілу. З інституту раку у Києві переїхала на лікування до Львова. Тут і жила останній рік. Дітей перевезла. Молодший син почав ходити сюди у школу», – розповідає на прощанні Тетянина подруга, просить її не називати.

Завтра Тетяну Черкашину відспівуватимуть у цій же сихівській церкві. Чин похорону розпочнеться о 10:00.

Всі, хто має бажання допомогти та підтримати трьох діток Тетяни, які фактично після смерті  матері залишились сиротами, просять переказувати гроші на карточку батька покійної: Приватбанк
Черкашин Микола 4149 6293 8494 9095

Відео