У Львові протягом трьох днів безкоштовно вакцинуватимуть тварин від сказу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові протягом трьох днів безкоштовно вакцинуватимуть тварин від сказу
21 Листопада, 18:48

У Львові протягом трьох днів безкоштовно вакцинуватимуть тварин від сказу

З 24 по 26 листопада у Львівському комунальному підприємстві “Лев” вакцинуватимуть тварин від сказу. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Акцію організували через виявлені випадки сказу у домашніх улюбленців неподалік Львова.

Зазначимо, що сказ – це невиліковне та небезпечне захворювання, що вражає центральну нервову систему. Воно супроводжується паралічем і завжди закінчується смертю. Зараження може відбутись через попадання слини від хворої тварини на слизові оболонки або ж у рани та подряпини.

Основними симптомами захворювання є: відмова від їжі, млявість, слинотеча, байдужість до води (гідрофобія), несподівана зміна поведінки тварини (агресія переростає на ласкавість і навпаки).

Як розповіли у ЛКП “Лев” вакцинація – це єдиний ефективний спосіб профілактики сказу.

 

«Вакцинацію тваринки від сказу потрібно проводити вперше у 3-місячному віці. Далі – раз на рік… Запрошуємо на безкоштовну вакцинацію дрібних тварин у ветеринарну клініку ЛКП “Лев” за адресою м. Львів, вул. Промислова, 56. Вакцина безпечна та перевірена, але не підходить для виїзду за кордон. Оплата лише за послугу ін’єкції – 41 грн 13 коп”, – йдеться у повідомленні.

 

Для введення ін’єкції, необхідно:

–   мати паспорт тварини (у разі відсутності документа, його можна оформити на місці – вартість 118 грн 50 коп.);

–    тварина має бути клінічно здоровою.

Вакцинацію проводитимуть три дні з 24 по 26 листопада з 12:00 год. до 17:00 год. Це відбуватиметься у приміщенні ветеринарної клініки (м. Львів, вул. Промислова, 56) у режимі живої черги.

Відео