У Львові проведуть Міжнародний фестиваль сучасної музики «КОНТРАСТИ» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові проведуть Міжнародний фестиваль сучасної музики «КОНТРАСТИ»
23 Вересня, 20:48

У Львові проведуть Міжнародний фестиваль сучасної музики «КОНТРАСТИ»

Із 25 вересня по 4 жовтня у Львові відбудеться 26-й Міжнародний фестиваль сучасної музики «КОНТРАСТИ», організатором є Львівська національна філармонія.

«Темою цьогорічного фестивалю є «Метаморфози-2020». У світі, який раптово змінився, ввівши в наше життя поняття «до карантину», сучасне мистецтво стає в аванґарді змін, трансформацій і метаморфоз нашого повсякдення», – розповідають організатори.

Фестиваль триватиме десять днів, у його програмі – двадцять подій симфонічної, камерно-інструментальної, електроакустичної та вокальної музики. У подіях «КОНТРАСТІВ» візьмуть участь музиканти з України, Польщі та Німеччини.

На гостей Фестивалю очікують ексклюзивні події, у рамках яких будуть презентовані нові композиції українських митців. Зокрема, 1 жовтня у виконанні Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” відбудеться прем’єра твору Ольги Криволап “Carmina amoris” (Пісні кохання) для струнних. Знаменитий цикл “Місячний П’єро” Арнольда Шенберґа прозвучить 27 вересня в перекладі українською. Також у програмі «КОНТРАСТІВ» – електроакустичні перформанси Максима Коломійця (“Внутрішні голоси”, 2 жовтня) та Остапа Мануляка (“Визволення з плаского світу IІ”, 3 жовтня).

Гостем цьогорічного фестивалю стане польський ансамбль Kwartludium. 3 жовтня колектив презентуватиме проєкт “Множинний образ”, у рамках якого відбудеться прем’єра твору молодої української композиторки Марти Галаджун. Саме вона минулого року, у 2019-му, була виокремлена з-поміж усіх інших учасників композиторських майстер-класів COURSE, та отримала можливість написати твір для цього ансамблю.

Закриття Фестивалю відбудеться 4 жовтня під батутою польського диригента Вінсента Козловського. У програмі концерту у виконанні Струнної групи Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії звучатиме композиція Ріхарда Штрауса “Метаморфози”, назва якої й підштовхнула організаторів Фестивалю до створення концепції «КОНТРАСТІВ-2020».

Організатори додають, що трансляції концертів фестивалю в інтернеті будуть доступні для перегляду виключно під час виступів. Квитки можна придбати у касі філармонії (розклад роботи: 15.00 – 18.00):

Абонемент на всі події Фестивалю – 500 грн.

Ніч Контрастів – 200 грн.

Денні абонементи – 150 грн.

Відкриття та Закриття Фестивалю – 150 грн.

Всі інші події – 100 грн.

Відео