У неділю у Львові пройде традиційний Кубок з мотокросу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У неділю у Львові пройде традиційний Кубок з мотокросу
10 Травня, 14:46
logo-black

У неділю у Львові пройде традиційний Кубок з мотокросу

Антоніна Скляренко

У неділю на мототреку «Майорівка» пройдуть міжнародні змагання “Відкритий Кубок Львова з мотокросу”. Змагатимуться найкращі гонщики Словенії, Словаччини, Білорусі, Молдови, Чехії, Литви та України віком від 5 до 60 років. Найшвидшого гонщика визначатимуть у 9 класах.

«Цього року ми збільшили кількість класів і зокрема серед ветеранів зробили дві вікові групі – клас ветеран 1 і клас ветеран 2. Аматори також матимуть окремі свої заїзди. Вони виступатимуть у класах аматор mx1 і mx2. Професіонали виступатимуть у категорії Open і mx2. Різниця у класах між ветеранами та професіоналами полягає у двигуні мотоцикла. Звісно, виступатимуть на змаганнях і відомі та титуловані гонщики, однак їх імена наразі тримаємо в таємниці», – LMN розповідає головний організатор змагань, президент ГО мотоклуб «Зазір’я» Володимир Муха.

До речі, проведення цьогорічних змагань було під великим питанням. Адже трасу «Майорівка», де власне проходять заїзди, невідомі засипали будівельним сміттям.

«Частина сміття ще залишилася на трасі. Наразі там працюють трактори. Дощі трохи стали на заваді у підготовці траси до змагань. Та незважаючи на все, гонки відбудуться, і це радує. І відбудуться вони з якісною трансляцією на телеканалі Xsport та з призовим фондом для спортсменів», – додає Муха.

Розпочнуться змагання в неділю, об 11 год., на вулиці Медової Печери. Великою перевагою цього року буде також організована постійна мийка мотоциклів. Нагадаємо, «Відкритий Кубок Львова» з мотокросу відбувається на легендарній трасі «Майорівка» кілька років поспіль. Торік став топ-подією спортивного Львова 2018 року. На змагання з’їхались зіркові учасники, а подивитись на видовище прийшло понад 20 тисяч людей. Це стало рекордом.

Відео