Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові провели кар’єрну конференцію для дітей
06 Березня, 14:02

У Львові провели кар’єрну конференцію для дітей

Вчора, 5 лютого, до Львова з’їхалось більше півсотні школярів-десятикласників. Для них проводили конференцію «Моя кар’єра в Україні». Така зустріч відбувається п’ятий рік поспіль і допомагає школярам обрати своє майбутнє.

«Цього року ми отримали понад тисячу заявок від дітей з різних регіонів. Основними вимогами, щоб можна було потрапити на такі конференції, було подання заявок та написання есе. Вже у творі діти мали викласти, ким хочуть стати та що готові для цього зробити. Дуже багато було достойних творів. Діти писали цікаво і незвично. У нас справді підростає талановита молодь. Щодо професій, то на першому місці десятикласники в майбутньому мріють працювати у сфері медіа та у лікарській справі. Незначна меншість мріє про кар’єру IT та підприємництво. Багато хто хоче працювати психологами та сексологами», – розповідає Мар’яна Дроняк, проектний менеджер Центру розвитку КСВ.

Підчас Західно-регіональної конференції у Львові діти, що перемогли у відборі, мали можливість поспілкуватись із представниками різних професій. Спікери у сфері медицини, журналістики, банківської справи розповіли школярам, чого можна досягти, обравши той чи інший кар’єрний шлях.

«Попереду, в кінці травня, у нас Всеукраїнська конференція. Проходитиме два дні поспіль у Києві. Участь у ній зможуть взяти найбільшактивні учасники. Цікавою вона буде тим, що для дітей проведемо спеціальну екскурсію у сферах, де б вони хотіли в майбутньому працювати, а також буде організована зустріч з кумирами. На кого б школярі хотіли рівнятись і чий досвід перейняти, – додає Мар’яна Дроняк. – Приємно, що за п’ять років такої нашої роботи маємо результати. Багато учасників наших конференцій знайшли себе у тих напрямках роботи, про які мріяли і зараз вже успішно завершуть навчання, аби далі працювати у цій сфері».

ФОТО: з відкритих джерел (ілюстрація)

Схожі новини