У Львові провели пластичну операцію хлопчику, у якого було 40% опіків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові провели пластичну операцію хлопчику, у якого було 40% опіків
16 Червня, 18:27

У Львові провели пластичну операцію хлопчику, у якого було 40% опіків

Львівські медики прооперували 10-річного Кирила із Горлівки. У хлопчика були обширні опіки – постраждало 40% тіла. Їх він зазнав ще у 2014 році, коли ховався у підвалі від обстрілі та ненарком розлив окріп.

Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

«2014-й рік. Дворічний Кирило з 4-річним братиком забігають у підвал будинку — у Горлівці обстріли. Ненароком зачіпають каструлю з окропом — близько 70% ураження тіла на двох. Батько, який виховує дітей самотужки, робить усе можливе аби поставити синів на ноги», – йдеться  у повідомленні.

Через тверді рубці на шкірі ніг, хлопець уже ходив на напівзігнутих колінцях. Через дев’ять років жорстока війна знову повернулась у життя дитина. На цей раз його брат Михайло – отримав поранення. Через війну їхній дім став зруйнованим. Крім того, помер батько хлопчиків.

Хлопці звернулись по допомогу до львівських лікарів. Зараз у реабілітаційному центрі «Незламні» із Михайлом працює фізичний терапевт. Водночас беруться оперувати рубці Кирила. Дитячому тілу, яке росте, рубці заважають рухатися.

Хлопчику важко згинати коліна, виникають проблеми при ходьбі. Відтак, єдиним виходом у цій ситуації є пластична операція, під час якої хірурги відновлюють рухомість кінцівок.

Львівські медики провели операцію разом із американськими колегами. Завдяки їхній роботі, Кирило повертається до повноцінного життя. Однак, на тілі дитини все ще залишаються опіки.

Відео