Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові прийняли найбільш соціально орієнтований бюджет
29 Листопада, 16:06

У Львові прийняли найбільш соціально орієнтований бюджет

 Сьогодні міські депутати Львова прийняли бюджет міста на наступний рік

З січня зростуть видатки на всі гуманітарні та житлово-комунальні напрямки. Депутати назвали цей бюджет найбільш соціально орієнтованим в Україні. На освіту наступного року передбачили 2,3 млрд грн, видатки на медицину становитимуть 848 млн грн. Більшість коштів скерують на виплату зарплат освітянам і медикам. На соцзахист та соціальне забезпечення передбачили 507 млн грн, зокрема, на виплати учасникам АТО по 100 тис. грн у бюджеті заклали 100 млн грн.

“В пріорітеті маємо галузь освіти — це 35% бюджету, охорону здоров’я — 11%, ЖКГ і транспорт — 9,3%”. Бюджет розвитку міста на 2019 рік — 1,7 мільярд гривень. Це на 500 мільйонів більше, ніж минулого року. Тож буде можливість вкласти в інфраструктуру. Також поточне утримання міста буде фінансуватись краще, ніж торік”, – розповів директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

У Львові найвищі показники за фінансуванням різних соціальних допомог мешканцям. Місто має понад 30 різних видів допомог. На 9% збільшується зарплата працівникам у бюджетній сфері, зокрема і освітянам. Прогнозований обсяг доходів міського бюджету м. Львова на 2019 рік – 6,6 млрд. грн, що на 10% більше ніж торік. Базовим джерелом наповнення загального фонду залишається податок та збір на доходи фізичних осіб.

Видатки міського бюджету  Львова передбачають в сумі 8092,2 млн. грн., в тому числі видатки загального фонду — 6272,1 млн. грн., спеціального фонду — 1820,1 млн. грн.

Схожі новини