У Львові ребілітували руку 32-річному командиру спецпідрозділу поліції | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові ребілітували руку 32-річному командиру спецпідрозділу поліції
06 Червня, 11:40

У Львові ребілітували руку 32-річному командиру спецпідрозділу поліції

У лікарні Святого Луки медики пролікували та реабілітували руку 32-річному захиснику. У січні він підірвався на розтяжці на бахмутському напрямку. Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

32-річний  Сергій Богдановський – капітан поліції головного управління Нацполу Харківщини. На війні він був з 2015 року. Тоді ж вступив до лав підрозділу спеціального призначення та став бійцем штурмового відділення. А уже через п’ять років – командиром.

24 лютого 2022 року його підрозділ став на захист Харкова. Згодом Сергій та його побратими брали участь в аеророзвідці, штурмах та стабілізаційних заходах після контрнаступу і звільнення населених пунктів на Харківщині.

Зараз його підрозділ виконує бойові завдання на бахмутському напрямку. Там у січні Сергій отримав поранення – підірвався на розтяжці. Тактичну рукавицю розірвало, ліва рука була вся в крові, великого пальця не було, а вказівний – розкурочений.

«Мені ніколи не було страшно померти, але завжди боявся отримати інвалідність. Через службу. Боявся опинитись не в строю», – розповідає Сергій.

Сергій самостійно наклав собі турнікет. Вже в Краматорську, аби зупинити гнійні процеси, лікарі знезаразили рану та відправили його далі на лікування. У Дніпрі захисникові «пришили» великий палець лівої руки, а через 5 днів поставили апарат зовнішньої фіксації. Для реконструкції кінцівки пацієнта направили до Львова.

«Спершу львівські лікарі усунули розвиток гнійних процесів та загоїли обширну рану між пальцями – вказівним та великим. Згодом на цьому місці утворився рубець. В ході наступної операції  рубець висікли та ротаційним клаптем з передпліччя закрили дефект. Таким чином, розширили проміжок між пальцями та загалом відновити функцію кисті», – зазначають медики.

Згодом на Сергія чекала реабілітація. Зараз його пальці рухаються, як до травми. Командир спецпідрозділу говорить:

«Переживав, що більше не зможу повернутись, а моя підтримка дуже важлива для хлопців. Зі мною вони почуваються впевненіше. Спасибі лікарям за допомогу!».

Зараз він знову у строю. Захисник повернувся на фронт, до своїх побратимів.

Відео