У Львові ремонтуватимуть тролейбусну мережу, яку не оновлювали вже 20 років | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові ремонтуватимуть тролейбусну мережу, яку не оновлювали вже 20 років
31 Липня, 13:13

У Львові ремонтуватимуть тролейбусну мережу, яку не оновлювали вже 20 років

Сьогодні, 31 липня, на вул. Рубчака на ділянці від вул. Тролейбусної до вул. Стрийської розпочинають роботи із заміни аварійної тролейбусної мережі. Відтак, ремонтні бригади мають замінити 3,4 км проводу. Про це повідомили у міській раді.

Під час заміни контактної мережі вулиця буде відкрита для руху транспорту. Також курсуватимуть усі тролейбусні маршрути. Однак, водіїв просять не паркувати свої машини вздовж проїзної частини, адже це перешкоджатиме ремонтним роботам.

«Оскільки працюватиме важка техніка, просимо автовласників не паркувати свої автівки вздовж дороги. Запарковані тут машини будуть суттєво перешкоджати проводити нам роботи швидко та якісно. Просимо з розумінням поставитися до ситуації та тимчасово знайти інше місце для паркінгу, особливо на ділянці від «Ощадбанку» до вулиці Тролейбусної», – підкреслив начальник контактної мережі служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс» Іван Кісіль.

Попередньо, ремонтні роботи триватимуть до 31 серпня. Зазначається, що тролейбусну мережу на вул. Рубчака не оновлювали уже 20 років.

Відео