У Львові рідні розшукують свою бабусю, у якої проблеми з пам’яттю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові рідні розшукують свою бабусю, у якої проблеми з пам’яттю
25 Квітня, 18:31
logo-black

У Львові рідні розшукують свою бабусю, у якої проблеми з пам’яттю

Софія Мінджоса

Вчора близько 16.00 76-річна Валентина пішла з дому, що в районі Балатону в сторону вулиці Польової і досі не повернулася. У жінки проблеми з пам’яттю, лікарі діагностували атрофічні зміни мозку.

«Бабуся живе з дідом, він знає, що її не можна саму пускати на вулицю, але вчора вона дуже просилася, а він вже старенький і дозволив. Зазвичай він гуляє разом з нею – каже LMN онука зниклої Олена Нікіфорова. – Всі родичі живуть в іншому кінці міста, тому ми не завжди можемо припильнувати за нею.»

Лікарі кажуть, що хвороба не виліковна тому, аби вона не прогресувала жінка на постійні основні приймає таблетки. Раніше Валентина теж зникала.

«Бабуся часто забуває про якісь події з життя, – каже Олена. – Влітку ми з сім’єю розшукували її 4 дні, а знайшли в лікарні. Іншого разу її підібрав  чоловік на трасі, вона тоді згадала адресу і він відвіз її додому.»

Рідні звернулися в поліцію і самі теж активно шукають Валентину.

Коли жінка вийшла з дому, то була одіта в бежеву фліску, штани і сірі кросівки. Рідні просять усіх, хто володіє будь-якою інформацією, звертатися за телефоном 0976335723

Фото: Олена Нікіфорова

Фото основне: dostyp

  • 0
  • 276
Відео